Ana Sayfa Güzel Mesajlar En Güzel Teşekkür Mesajları, Sevgiliye Teşekkür Sözleri

En Güzel Teşekkür Mesajları, Sevgiliye Teşekkür Sözleri

Size iyilik yapmış kişilere minnet borcunuzu teşekkür mesajı göndererek ödeyebilirsiniz. Özel günler için sizi tebrik edip kutlayanlara, eşinize, patronunuza, anne ve babanıza, arkadaşınıza, sevgilinize, çalışanınıza Instagram, Twitter, Facebook gibi sosyal hesaplarınızdan da gönderebileceğiniz en güzel “Teşekkür Mesajları”nı sizler için hazırladığımız yazımızda bulabilirsiniz.

Sizlere her zaman iyilik yapan yada hatırlayan kişilere teşekkür etmeyi bilmeliyiz. Onlarında bizim için değerli olduğunu hissettirelim. Teşekkür ederken bir hediye almak çok güzel olur demi. Böylece aramızdaki bağlar daha kuvvetli olacaktır. İşte en güzel teşekkür sözleri.

Anlamlı Teşekkür Mesajları

Sana çok teşekkür ediyorum,teşekkür ediyorum benim arkadaşım olduğun için,çok teşekkür ediyorum hayatımda olduğun için.

Güzel gözlüm sensizliği yaşarken hayatta bomboş anlamsız bir şekilde.Karşıma çıktığın için ve benim sevgilim olduğun için sana sonsuz teşekkür ediyorum.

Sen benim için gerçekten gerçek bir dostsun dünya bana sırtını döndüğünde sen her zaman benim yanımda oldun çok teşekkürler.

Sen sadece bir teşekkürden çok daha fazlasını hak eden benim biricik dostumsun.Herşey gönlünce olsun.

Bana olan sevgi dolu bakışlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Sen benim hayatımdaki en iyi arkadaşım ayrıca meslektaşımsın.Bu çalışma ortamı seninle çok daha güzel bir hal aldı.Yanımızda olduğun için teşerkkürler.

Sana teşekkür etmek istiyorum ama inan nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum.Şunu bilmeni istiyorum sensiz hayat bana zindan gibi.

Senden öncesini yaşamaksa yaşadım say inan sevgilim sensiz yaşadığımı anladım benimle olduğun için sana sonsuz teşekkürler.

Sensiz kalmaya bu kalp fazla dayanmaz.Sen yokken ellerim buz tutar çok üşürüm sevgilim.Bu yalan dünya seninle anlam kazanır her zaman yanımda olduğun için sana çok teşekkür ederim.

Arkadaş dediğin hem iyi hemde kötü günde her zaman dostunun yanında olur sen,benim her günümde yanımdasın ve bundan dolayı sana teşekkürü borç bilirim.

Bana senden başka kimse mutluluk veremez ama benden başka kimsede sana verdiğim aşkı veremez sen aşkın ta kendisisin bu güzel aşk için sana teşekkür ediyorum bir tanem.

Seninle öğrendim aşkı sevgiyi seninle öğrendim ben gerçek sevgiyi senin le tanıdım dünyanın güzelliklerini sana sonsuz teşekkürler.

Seninle olduğum kadar kimseyle samimi olmadım olamadım.Çünkü senin gibi sadık bir dost bulamadım dostum olduğun için sana teşekkür ediyorum.

Her yalan bir gün mum gibi sönecektir sen benim için gerçek bir sevgilisin seni çok seviyorum sevgilim olduğun için teşekkürler.

Sen bu fani dünyanın içindeki en güzel çiçek ve en güzel teşekkür sözleri ni hak edecek kadar değerlisin.

Sen benim her an ve her zaman yanımda oldun bundan sonrada yanımda olmanı istiyorum.Bana verdiğin her şey için sana teşekkür ederim.

İçimde sadece sen varsın ve varlığını bilmenin mutluluğu var.Bugünüm seninle yarınım seninle herşey seninle güzel bana bu günleri yaşattığın için sana çok minnettarım.

Senine sanki yeniden doğrum iyiki çıktın karşıma iyiki sevgilim oldun.Bana verdiğin huzur dolu bir yaşam için sana teşekkür ediyorum aşkım.

Bugün benim doğum günüm ve yanımda olmasını istediğim herkes yanımda hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Beni dokuz ay karnında taşıyan ve beraberce bu günlere getiren anne ve baba sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır sizi çok seviyorum.

Siz değerli dostlarım iyi günde kötü günde hep birlikteyiz sanki bir elmanın iki yarısı olduk bu güzel günden beni yalnız bırakmadığınız için teşekkürler.

Benim için en önemli günlerden biri olan doğum günümde yanımda olduğunuz ve beni sevdiğiniz için sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum iyiki varsınız.

Hem yanımda olan hemde uzakta olup bu güzel ve özel gününe arayarak yada mesaj atarak beni kutlayan tüm sisli escort dostlarıma teşekkür ediyorum.

Arkadaş olmak her zaman bir sorumluluk demektir iyi ve kötü günümde yanımda bulunan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Bir çok kişi dostum var sanıyor seninle dost olmadıkları için sen benim can kan arkadaşımsın.

Sevgiliye Teşekkür Sözleri

Sizi seven insanların size huzur ve mutluluk verdiği için onlara teşekkür etmeye ne dersiniz. Bay yada bayan olanız fark etmez onlara güzel bir hediye alarak teşekkür etmeniz çok etkili olacaktır.Hoşunuza giden sevgiliye en güzel teşekkür sözleri yazabilirsiniz.

Sen yaşamaya dayanmaz bu kalbim sensiz ellerim buz gibi olur seninle hayata bağlanırım ve seninle güler bu gözlerim.

Seni sevdim seveli bütün insanları sever oldum gönlüm huzurla doldu ve yaşamaktan zevk almaya başladım bütün bu güzellikler için sana çok teşekkür ederim.

Sen olmadan benim dünyam karanlık ne yaparım sen olmazsan sensiz kalmayı kalbime anlatamam.Sen iste yeter ki seninle ölüm bile vız gelir bana.Böyle bir aşkı bana sunduğun için sana çok ama çok teşekkür ederim

Ruhum soğuk bir kış gününden ilk bahara geçerken seninle var oldum ben bir tanem ne olur beni sensiz bırakma inan nefes alamam.

Benim için bu yalancı dünyada sadece sen varsın.Kim nereye giderse gitsin benim dünyamda sadece sen varsın.Kim nerede olursa olsun umurumda değil sadece sen yanımda ol yeter.

Ben seninle var oldum seninle ölmek isterim.Gözlerimden dökülen yaşları güle çevirdiğim için gözlerin güneşim oldu bana ışık tutuyor.Sensiz bu hayat tan zevk alamam.

Tek isteğim baktığım son gözler senin gözlerin olsun.Sensiz her yer bana cehennem olacağı için son kez o güzel gözlerine bakmak isterim.Cennetim olduğun için sana teşekkür ederim.

Sevgilim başımın tacı merhamet et bana acı sendedir derdim ilacı himmet eyle ver sevdiğim.

Sana çok teşekkür ederim bana aşk denilen duyguyu tattırdığın için.Bu dünyada yaşamak için için sebebim olduğun için ve hayata sım sıkı sarılma duygusunu yaşattığın için.

Kalbimde kor oldu aşkın ateş gibi yakıyor beni sensiz bu dünyada nefes alamam ne kadar güzelsin sana doyamam dünyamda olduğun için sana teşekkürler sevgilim.

Sensiz kalırım fazla yaşayamam ben biliyorum.Senine olan günlerim bana cennet sensiz olan günler cehennemdir.Sensiz yaşamaktansa yaşamamayı tercih ederim.

Sen bana çok yakışıyorsun aşkta sana çok yakışıyor seni çok seviyorum ve beni sevdiğin için sana teşekkür ediyorum.

Sevgilim aşkın seni aradım sen yokken yıllarca nasıl yaşadım seninle değişti benim hayatım hoş geldin dünyama hoş geldin gülüm.

En Güzel Teşekkür Mesajları

Benim için son derece mutluluk verici bu günümü unutmayan herkese çok teşekkür ediyorum iyi varsınız.

Bu yalan dünyada en önemli olan dostluktur değerli dostlarım beni bu günümde yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum.

Biz seninle uzun yıllardan beri ayrılmayan çok güzel bir ikili olduk iyi ve kötü günde hep beraber olduk yine bu mutlu günümde yanımda olduğun için sana minnettarım.

Herkes bu dünyada sağlam dostum var sanıyor senin gibi dostu olan çok az insan vardır bu dünyada.

Benim için son derece özel olan bugünden sizin gibi özel insanlarım yanımda olması beni çok mutlu etti hepinizi teşekkür ediyorum.

Sevgiyi sevmeyi arkadaşlığı dostluk ve sevgiyi seninle yaşadım bu güzel duygular için sana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Aşk bitti sanırken ansızın gelişin beni çok mutlu etti sana bunun için çok teşekkür ederim.

Benim bu güzel günümde gerek yanımda olan gerekse mesaj atarak bu güzel ve özel günümü kutlayan bütün herkese sonsuz teşekkürler ediyorum.

Güzel gözlüm güzel bakışlım bana bahşettiğin bu büyük aşk için sana ne kadar teşekkür etsem azdır canım sevgilim.

Biricik sevgilim yazdığın bu güzel doğum günü mesajı beni ne kadar mutlu etti bilemezsin.

Kalbimde başlayan bu yangın seninle daha da arttı ve kor oldu.Ne zaman seni düşünsem içimde yangınlar başlıyor ne olur beni bu yalan dünya da senden mahrum etme.

Hiç kimse arkadaşlık ve dostluğun değerini senin gibi bir dostu olmadan bilemez.

Sen yanımda yoksan bu beden yaşamak istemiyor resmen can çekişiyor.

Değerli dostum arkadaşım hem iyi günde hemde kötü günde her zaman benimle olduğun için sana çok teşekkür ediyorum.

Sevgilim binlerce güzel gördüm ama aşk sana yakıştığı gibi kimseye yakışmadı bebeğim.

Yüreğim kocaman ama sensiz olmaya dayanamayacak kadar küçük neredeysen hadi gel güldür yüzümü.

Sen benim bu fani dünyada ki en değerli arkadaşım ve dostumsun bugünde de beni yalnız bırakmadın teşekkürler dostum.

Çok kıymetli kankam arkadaşım dostum seninle her zorluğu atlattık ve bugüne geldik iyi benim arkadaşımsın sana teşekkürler.

Aşk en güzel sana yakışıyor ve sende güzel duruyor onun için seni seviyor ve çok teşekkür ediyorum…

Ben aşkı sadece ve sadece seninle tattım seninle sevgi ve ilgiyi gördüm teşekkürler aşkım…

Ben seninle kendimi buldum ve akan gözyaşlarımı sildiğin için ve bana kıymadığın için sana sonsuz teşekkür ederim..

Ne kadar üşüyordum sen yokken hayat küsmüş öylece kalakalmıştım ansızın hayatıma girdin sana nasıl teşekkür etsem azdır..

Senin sayende bütün isanları sevmeye başladım seninle başladı beni güzel günlerim dünyada emsali olmayan bu güzel aşk için teşekkürler…

Kalbimin en güzel yerinde taşıyorum seni sensiz bu dünyada yaşamak çok zor gelir bana karşıma çıktığın için hayatım olduğun için sana teşekkürü bir borç bilirim..

İçimdeki yanan ateşi söndürmediğin için beni bu hayatta yapa yanlız bıraktığın için her gün ağlattığın için sana teşekkürler…

Elimi ayağımı bağladın aslında hayatla alakam yoktur beni tekrar hayata bağladığın için teşekkür ederim…

Aşkımız ne zaman başladı bilmiyorum ama ne beni kırdın nede sen kırıldın bana büyük bir aşk yaşattığın için teşekkürler..

Allahım bana ve aşkıma böyle güzel bir aşkı kısmet ettiğin için sana teşekkürler şükürler olsun…

Sana yazdığım her kelimenin seni büyülediğini söylerdin bana bu ilhamı veren sensin..

Senden önce ne yapıyordum inan hatırlamıyorum öyle kendimi kaybettimki mutluluktan sorma senden öncesini…

Bakışların bir şiir gibi baktıkça sanki şiir yazıyorsun ve beni sana biraz daha bağlıyorsun sensiz bu hayat bana zehir olur..

Sensiz ben ne yapardım düşünmek bile istemiyorum ne duyardım nede görürdüm bu yalan dünyanın her halini iyi girdin hayatıma aşkım…

Hala inanamıyorum benim olduğuna ve inanamıyorum beni sevdiğine kendimi çok şanslı hissediyorum seninle olduğum için…

Dünyada olmak dahi istemiyorken yaşamak dahi istemiyorken sen çıkıverdin karşıma ve beni tekrar yaşama bağladın bebeğim benim ilk ve son aşkımsın anla beni..

Anne Ve Babaya Teşekkür Mesajı

Bu hayattaki en kıymetli varlığımız olan anne ve babalarımız ne olursa olsun bizi terk edip gitmeyen, her koşulda yanımızda olan sadece onlardır. Anne ve babalarımız bizleri sadece biz olduğunuz için sever ve kabul eder. Eğer sizde anne ve babanıza olan duygu ve düşüncelerinizi yazmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız yazımızda duygularınızı dilediğinizce anlatabilirsiniz. Anne ve babanıza göndereceğiniz en güzel “Teşekkür Mesajları” ile onları mutlu edebilirsiniz.

Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler. Sevginle ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın babacığım.

Beni Dünya’ya getiren ve benim bu yıllara gelmemde katkısı, emeği geçen anne ve babama çoook teşekkür ederim.

Bana gökyüzünde uçabileceğim fırsatlar verdiğin için ve desteğini yanımdan hiç eksik etmediğin için teşekkür ederim anneciğim. Seni çok seviyorum.

Yanaklarımdan eksik etmediğin öpücükler için teşekkürler sevgili anneciğim.

Bütün dünya bana yapamayacağımı söylediğinde, başarmam için bana yardım ettin. Desteğin için teşekkür ederim baba!

Başarılı Personele Teşekkür Mesajı

Başarı ile çalışan bir personelin en önemli motivasyon kaynağı takdir edilmesidir. Yöneticiler zaman zaman çalışanlarının başarılarını ifade etmekte kararsız kalabiliyor. Kişiye özel yazılan teşekkür yazıları çalışan personelin tüm yorgunluğunu unutturabiliyor.

Yürüttüğünüz projedeki olağanüstü çabaların, sahiplenmen ve liderliğin için teşekkür ederim.

İş yerine her gün pozitif enerjini getirdiğin için teşekkürler.

Kazanma yolculuğumuzda katkıların ile ekibe güç kattığın için teşekkürler.

Mükemmel bir ekip ancak birbirinden ilham alan yöneticiler ve çalışanlardan oluşur. Yaptığın çalışmalar ile ekibe ilham kattığın için teşekkürler.

Harika bir meslektaş olduğun için teşekkürler. Ofis hayatı seninle daha eğlenceli hale geldi. Burada olduğun için teşekkürler.

Sabrınız, şefkatli ve sevecen tutumunuz için teşekkür etmek istiyorum.

Arkadaşa Teşekkür Mesajı

Arkadaşlarımız bu hayatta bize ilham ve destek veren bize kendimizi değerli olduğumuzu hissettiren en önemli kişilerdir. Bizi seven arkadaşımızın bize yaptığı bir iyilik ya da sürpriz karşısında duygulanır ve teşekkür ederiz. Sizde arkadaşınıza teşekkür mesajı mı göndermek istiyorsunuz! O zaman doğru yerdesiniz.

Sen gerçek bir dostsun, çünkü dünya bana sırt çevirdiğinde yanımda durdun. Dostum gerçek dostluğun için bir milyon kez teşekkür ederim.

Arkadaş demek güven demektir, arkadaş demek iyi günde kötü günde bir beden olmak demektir, arkadaş demek sen demektir teşekkür ederim arkadaşlığın için…

Arkadaş sadece iyi günde belli etmemelidir kendini kötü günde de destek olmalıdır arkadaş kabul ettiğini, sende benim hem iyi hem de kötü günümde yanımda olduğun için teşekkür ederim sana arkadaşım.

İyi arkadaşlar iyi günü, kötü günü ayırt edemezler her zaman yanında olurlar. Sen benim en iyi arkadaşımsın ve her daim yanımda olduğun içinde teşekkür ederim sana.

Teşekkür ederim arkadaşlarım, sıcak dilekleriniz, sevimli hediyeleriniz ve harika gülümsemeleriniz için, bu unutulmaz doğum günü için teşekkürler!

Doğum Günü Kutlayanlar İçin Teşekkür Mesajı

Bazı nedenlerden dolayı yaş gününde olamayan kişiler güzel dileklerini anlatan mesaj gönderdikten sonra doğum gününü kutlayanlar için de teşekkür mesajı gönderilmektedir. Yapılan bu ince davranış ile karşı tarafın unutulmadığını, sevildiğini belirten bu mesajlar geri dönüş açısından oldukça önemlidir. Sizde doğum gününüzü kutlayanlara en özgün teşekkür mesajlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Varlığını en iyi şekilde hissettiren canım arkadaşım, doğum günü mesajından dolayı sonsuz teşekkürler.

Sevgili can arkadaşım benim doğum günümü benden iyi hatırladığın ve kutladığın için çok teşekkür ederim.

En güzel dileklerini göndererek doğum günümü kutladığınız için teşekkür ederim.

Doğum günümden dolayı atılan tebrik mesajlarından dolayı her birinize sonsuz teşekkür ederim.

Arkadaşımıza ailemize bize iyilik yapan herhangi birisine yaptığı erdemli davranışından dolayı söz mahiyetinde ve hatır bilindiğini göstermek amacıyla teşekkür ederiz.

Sevgiliye Teşekkür Sözleri ve Mesajları

Günlük hayatta en çok kullanılan sözler arasında yer alan ve çeşitli konularda yaptıkları için memnuniyet ifade eden en güzel sözleri sizler için sitemizde hazırladık. Size her zaman iyilik yapan, sizi hatırlayan kişilere teşekkür etmeyi bilmeliyiz. Sevgilinize söyleyebileceğiniz romantik ve aşk dolu sözleri “Sevgiliye Teşekkür Sözleri” sitemizde bulabilirsiniz. İşte sevgiliye söylenebilecek en güzel teşekkür mesajları…

Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim. Bana da yaşattığın için sevgilim çok teşekkür ederim.

Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın. Sonsuz teşekkürler sevgilim iyi ki varsın.

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi! Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım!

Sensiz bu hayatta avare avare dolaşırken yağmurlu havada ortaya çıkan yıldırım gibi hayatıma anlam kattığın için teşekkür ederim.

Bir gün sen olmaz isen yanımda bil ki ben o gün can veriyorum demektir. Sensizlik benim için hayat değil ölüm demektir, bana hayat verdiğin için teşekkür ederim.

Teşekkür ediyorum sana sevgilim, beni hayata döndürdüğün için, soğuk bedenime sıcak gülüşlerini aşıladığın için, seviyorum seni seviyorum seninle olan günleri.

Benim hayatımda bir dünya oldun sen, dünyamın içinde bir ülke ülkenin tek vatandaşı kabul ettin beni, sana teşekkür ediyorum seni çok seviyorum.

Umutlarım adına teşekkür ediyorum sana huzurumun adına teşekkür ediyorum doğrularına, sen benim tek huzurum sen benim bildiğim tek doğrumsun Aşkım.

Güzelliğinle içimi yakarsın, bir gülüşünle beni benden alırsın, sesinle ruhumu okşarsın, seni çok seviyorum teşekkürlerimi sunarım canım sevgilim.

Ne kimse senin gibi mutluluk verebilir bana ne de kimse benim gibi aşık olabilir sana, sen benim için aşksın manasın teşekkür ederim bir tanem.

Yanımda olduğun yıllar için sana çok şey borçluyum.

Sen içimde bir özlemsin, sen gözlerimde hasret kulaklarımda hasretin türküsü oldun bir tanem, ve hasretle umutla bekliyorum hayallerimin tek sahibi olan seni bir tanem, teşekkür ediyorum duygularımda ki seni öldürmediğin için…

Ömrüme ömür kattığın için teşekkür ederim, sevgilim

Nasıl ki gece ile gündüz var ise, nasıl ki tatlı ile ekşi birbirini tamamlıyor ise, nasıl ki deniz ile kum birbirine bağlı ise bende seninle bir bütünüm sevgilim, bana sensizliği yaşatmadığın için teşekkür ederim biriciğim…

Teşekkür ederim hep destekleyici ve anlayışlı olduğun için.

Yüreğimin en gizlisinde saklı olan, sürekli olarak düşündüğüm, aradığım ve hep andığım aşkım sen olmasan ben ne yaparım bu güzel aşkı bana sunduğun için sana teşekkür ediyorum bir tanem.

Sabahımda, öğlenimde, akşamımda, gecemde SEN varsın, gözlerimde, kulağımda, ellerimde sıcaklığın var sevgilim, rüyanda, düşlerimde, hayallerimde, sadece seni ezberledim, mutluluğumda, gözyaşımda, bana bunları yaşattığın için teşekkür ediyorum biriciğim…

Aşkım güzel büyüleyici laflarından dolayı sana çok teşekkür ederim.

Şiir bakışlım sessizliğin dingin sularında mısra mısra gözlerine birikirken yaşam taşlarıma anlam kattığın için teşekkür ederim.

Aşkın için, sevgin için, tertemiz kalbin için bana olan uçsuz bucaksız sevgin için sana teşekkür ederim.

Bana ben olabilmeyi öğrettiğin için, ardından dökülen yaşları güle çevirebildiğin için gülüşünle güneşim olabildiğin için varlığına sonsuz teşekkür ederim.

Ne kısa sözler ile seni savunurum, ne yalan sözler ile avuturum seni. Sen benim ilk başımın tacısın, sen benim gözlerimin fer’i yaşama tutunuşumsun, seviyorum seni teşekkür ediyorum bu sevgiyi yaşattığın için bana sevgilim.

Aşkım güzel büyüleyici laflarından dolayı sana çok teşekkür ederim, mucukss.

Sen benim umut denizimsin, sen benim delice kürek sallayıp sana doğru geldiğim tek sebebimsin, senin dünyanda boğulmak bile huzur verir bana sevgilim, teşekkür ederim bana bu duyguları yaşattığın için.

Sensiz bir gün bile düşünemiyorum. Hayatımı her yönden zenginleştirdin. Teşekkürler aşkım!

Karanlık odalarda sensiz kalsam da, yalnızlığımı hayalinle avuturum, seni görebileceğim gün bayram olur bana, sensizlik sonum olur bu yalan dünya da, hayatımın anlamısın sevgilim teşekkür ederim.

Sana teşekkür etmek istiyorum ama nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Şunu bilmeni istiyorum sensiz hayat bana zindan gibi.

Ölesiye seviyorum ki seni yaşamak için tek sebebimsin, yaşamak için seviyorum seni ölmek içinde tek sebebim olur gidişin, hala birlikte olmamız adına teşekkür ederim biricik sevgilim benim.

Bir gülüşün yeter dertlerimin silinmesine, bir sözün yeter beni hayata döndürmek için işte sen benim için o kadar önemlisin sevgilim, teşekkür ederim sana aşkını esirgemediğin için benden…

Sensizliğe dayanamaz bu yürek, sensiz buz tutar ellerim üşürüm sevgilim, seninle hayat bulur bedenim bana bu sevgiyi yaşattığın için teşekkür ederim.

Teşekkür ederim bana ilk defa aşkı tattırdığın için. Bana severek yaşamayı öğrettiğin için ve hayata sımsıkı sarılmayı gösterdiğin için.

Umutlarımın tek mimarı sensin hayallerimdeki tek huzur verici olan seninle hayatımın sonuna kadar gidebilmektir sevgilim, bana bu gücü ve bu ümitleri verip içimde huzur sağladığın için teşekkür ederim.

Dünüm nasıl senin ise bugünümde senin, bugünüm nasıl senin ise yarınımda senin, yarınlarım nasıl senin ise, tüm geleceğimde senin, sen benim hayatım, sen benim yaşama sebebimsin sevgilim, bana bu mutluluğu bu gücü bana yaşattığın için sana teşekkür ederim.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER KONULAR